Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Chovatelská stanice Sanela - Německý Pinč

Filípek

Všichni naši milí chlupatí ...

Filip alias Felipe Gonzáles, Filous, Filépek, Vlkatec, Šerý vlk a Kojot prašivý :) je naprosto nerozlučným přítelem Bairinky i Jouvího. Vytvořili spolu perfektně fungující smečku, která má rozličné způsoby kooperace, zejména pokud jde o obcházení povelů a vyloudění co nejvíce pamlsků :)

Filípek se narodil 5.1.2010. Je kříženec Německého pinče a Německého ovčáka, velmi chytrý, milý a přátelský chlapík, kterého z celého srdce milujeme. Výborně hlídá, je to sportovec tělem i duší a s nadšením se vrhá na všechny druhy pohybu. Je to milující a oddaný ochránce.  Dokáže šplhat po žebříku i po pletivu už od štěňátka. Z této zábavy panička radost nemá, protože musí neustále vymýšlet spolu s páníčkem nové způsoby zavírání.

Protože již na dvoře byla Bairinka a je to chovná pinčí dáma, chceme předejít nechtěným štěňátkům a tak byl Filip 5.10.2010 vykastrován. Na jeho temperamentu to ovšem nezanechalo jedinou stopu, je to stále sebevědomý chlap plný života a mám pocit, že si té změny ani nevšiml, dvoří se fenkám a je to alfa ve smečce.

 

 

 

 

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

 
TOPlist